بالابر بیمارستانی

مزیت های دستگاه بالابر بیمارستانی

امروزه تکنولوژی پیشرفت های زیادی کرده است و به همراه پیشرفت های تکنولوژی وسایل و تجهیزات زیادی وارد بازار شده است. یکی از این وسایل و تجهیزات پزشکی بالابر بیمارستانی است. بالابر برقی که مخصوص حمل بیمار است، یکی از وسایل و ابزارهای مورد نیاز برای حمل و نقل بیمار می باشد. همانطور که می دانید حمل و نقل بعضی از بیماران که دارای شرایط خاصی هستند بسیار سخت و غیرممکن می باشد. به همین منظور بالابر بیمارستانی وسیله ای بسیار مفید در جامعه پزشکی می باشد و مزیت های زیادی برای حمل بیمار بدون آسیب به او دارد.

بالابر بیمارستانی

بالابر بیمارستانی

این دستگاه بالابر بیمارستانی برای افراد بیمار که توانایی جابه جایی و حمل را ندارند، طراحی شده است و مزیت های زیادی دارد. این بالابر بیمارستانی مناسب کارکنان بیمارستان می باشد که تعداد بیماران در آن بسیار زیاد است و هر روزه باید تعدادی بیمار را جابه جا کنند. پرسنل بیمارستان ها با کمک این ابزار می توانند بدون هیچ کمکی از جانب دیگران به جابه جایی بیمار بپردازند. استفاده از این دستگاه راحت و آسان است و با استفاده از کنترل های روی دستگاه امکان پذیر می باشد. فقط کافی است از کلیدهای روی دستگاه استفاده کنید. دستگاه بالابر بیمارستانی برقی است و دارای باتری های شارژی می باشد که توانایی نگه داری برق را به مدت طولانی دارند. با طراحی و ساخت این دستگاه حمل و جابه جایی بیمارانی که در وضعیت اورژانسی قرار دارند و نباید تکان داده شوند بسیار آسان و راحت شده است.

بالابر بیمارستانی

کاربردهای دستگاه بالابر بیمارستانی

این دستگاه دارای مدل ها و طراحی های مختلف و زیبایی است. بیشتر دستگاه های بالابر بیمارستانی دارای خاصیت ضد آب هستند و برای حمل و جابه جایی بیمار به حمام و حتی دستشویی استفاده می شوند. از این دستگاه ها برای جابه جایی راحت تر افراد معلول و ناتوان نیز می توان استفاده کرد تا بتوانند راحت تر زندگی کنند. در صورتی که فرد بیهوش باشد کارکنان بیمارستان می توانند بیمار را از یک تخت به تخت دیگر انتقال دهند و صدمه بیشتری به فرد بیمار نزنند. تمامی بیمارستان ها با داشتن بالابر بیمارستانی می توانند از قابلیت های عالی آن استفاده کنند و دیگر نگران جابه جایی بیمار نباشند.

بالابر بیمارستانی

کارآیی مفید بالابر بیمارستانی

یکی از سخت ترین و مشکل ترین کارها جابه جایی درست و بی عیب بیمار در بیمارستان ها است که صدمه بیشتری به فرد بیمار وارد نشود. این دستگاه بالابر بیمارستانی قابلیت استفاده مفید را به کارکنان بیمارستان می دهد تا به تنهایی و بدون کمک خواستن از دیگران بیمار را جابه جا کنند. این دستگاه قابلیت حمل بیمار از روی تخت بر روی ویلچر را دارد و با چند دکمه می توان کار را پیش برد. جانبازان می توانند بدون هیچ مشکلی از این دستگاه استفاده کنند و زندگی راحت تری داشته باشند.

چند مزیت دیگر دستگاه بالابر بیمارستانی

بدنه بالابر برقی بیمار بسیار محکم و سفت طراحی شده است و قابلیت جابه جایی افراد بیمار سنگین وزن را نیز دارد. این دستگاه طوری طراحی شده است که قابلیت تا شدن دارد و در زمانی که نیازی به آن ندارید می توانید در گوشه ای از آن نگهداری کنید. این دستگاه های بالابر بیمارستانی با استفاده از پارچه های مقاوم و ارگانیگ طراحی شده اند و همچنین امکان شستشوی و ضدعفونی کردن آن ها نیز وجود دارد. این دستگاه ها قابلیت حمل بیمارانی تا 180 کیلوگرم را دارند. حداکثر ارتفاعی که با دستگاه می توانید بیمار را بالا ببرید تا ارتفاع دو متر است.

این بالابرهای برقی مخصوص حمل و جابه جایی بیمار، دارای قیمت های مناسبی هستند. بالابرهای برقی فقط با هدف کمک به جامعه پزشکی و خانواده های بیمار طراحی شده است و با قیمت های ارزان و مقرون به صرفه به بازار عرضه می شوند تا همه افراد چه در بیمارستان ها و چه در خانه بتوانند از کارآیی بالای دستگاه بالابر بیمار استفاده کنند. بالابر بیمارستانی مشکلاتی را که قبلاً بیماران و همراهان آن ها داشته اند را به طور کامل و قطعی رفع کرده است. این دستگاه را می توان به مدت طولانی و چندین سال مورد استفاده قرار داد و تمامی مشکلات حمل بیمار را برطرف کرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *